Dovolená|S bazénem|Ubytování

Chaty v Liberci - ubytování 2021

Chaty v Liberci 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Pronájem chat a chatek 2021. Dovolená Liberec pro rodiny s dětmi v chatách a chatkách levně.

Chaty v Liberci

Chata Chrastná - Osečná
★★
 
  • 21 665 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Jizerské hory, v okresu Liberec - Osečná. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Chrastná - Osečná, je v délce 7 dní, v termínu od 28. srpna 2021 do 4. září 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento letní luxusní pobyt je v ceně 21665 Kč.
Chata Renata - Radimovice
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 827 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (4 hodnocení)
Rekreace v lokalitě Český ráj, v okresu Liberec - Radimovice. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Renata - Radimovice, je v délce 7 dní, v termínu od 28. srpna 2021 do 4. září 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento letní luxusní pobyt je v ceně 8827 Kč.
Chata Chrastná - Osečná
★★
 
  • 21 665 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Jizerské hory, v okresu Liberec - Osečná. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Chrastná - Osečná, je v délce 7 dní, v termínu od 4. září 2021 do 11. září 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento podzimní luxusní pobyt je v ceně 21665 Kč.

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Ubytování v Liberci 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Liberci podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Liberce vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Liberci vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Liberci žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Pálava nebo Praha 2021? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například ubytování Rožnov případně ubytování Šumava 2021. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR - například z oblíbených chat a chalup Chaty a chalupy 2021.


Termíny ubytování v Liberci můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Liberec All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Liberce - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Liberci - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Liberci podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Liberci s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Liberci.