Dovolená|S bazénem|Ubytování

Liberec v únoru

Ubytování v Liberci v únoru 2022. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Liberci v únoru 2022. Luxusní ubytování Liberec. Dovolená únor 2022 v Liberci pro rodiny s dětmi levně.

Ubytování v Liberci v únoru 2022

Grand Hotel Imperial
★★
👍👍👍👍👍
  • Domácí zvířata povolena
  • Hotelová restaurace
  • Klimatizace
  • Minibar
  • TV
 
  • 6 750 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (8 hodnocení)
Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Liberec, Jizerské horyLiberce v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Imperial, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. únor až sobota 12. únor, s vlastní dopravou, za 237 dní v ceně 6750,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: únor, zimní First Minute, sportovní, lyžařské. Hodnocení ubytování v Grand Hotel Imperial je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-1 z 1 nalezených

Ubytování v Liberci 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Liberci podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Liberce vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Liberci vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Liberci žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Pálava únor nebo Praha únor? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Rožnov únor případně Šumava únor. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování v Liberci můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Liberec All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Liberce - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Liberci - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Liberci podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Liberci s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Liberci.